Jesteś tutaj

malarstwo

Finisaż wystawy malarstwa Doroty Wójcik

Dorota Wójcik, mieszkanka Brzeźna, nasza czytelniczka :-), ukończyła Politechnikę Gdańską na Wydziale Architektury i Urbanistyki oraz Akademię Sztuk Pieknych w Gdańsku na wydziale malarstwa.

 

20220331_170209.jpg

Data wydarzenia: 
31.03.2022
Udostępnij:
Więcej

W górach i w lesie - wystawa malarstwa Tomasza Gromy

 Zapraszamy na wystawę Tomasz Gromy "W górach i w lesie."

Twórca zaprezentuje pejzaże o tematyce górskiej i leśnej w różnych kompozycjach.

Tomasz Groma od dzieciństwa interesuje się sztukami plastycznymi, ale nie ukończył żadnej formalnej szkoły w tym kierunku.

Malarstwo jest jego pasją i sposobem na uwolnienie emocji. Ulubionymi technikami ,które stosuje jest olej i akryl na płótnie.

Głównie maluje impresjonistyczne pejzaże leśne, górskie i marynistyczne. Chętnie poznaje nowe techniki i eksperymentuje.

 

 

Data wydarzenia: 
31.07.2021
Udostępnij:
Więcej

Kwiaty. Wystawa PanPasteli Ireny Nowosz-Arkuszewskiej

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy malarstwa Ireny Nowosz-Arkuszewskiej

Artystka ukończyła Politechnikę Gdańską, gdzie kontynuowała karierę naukową jako nauczyciel akademicki. W latach 2007 - 2011 uczestniczyła w warsztatach plastycznych na Gdańskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.  

Data wydarzenia: 
03.04.2020
Udostępnij:
Więcej

Flora

Anna Warenik-Gabbiani ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz studiowała Sztuki Wizualne na Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie we Włoszech. Mieszka i tworzy w Mediolanie oraz w Sopocie. Przez ostatnie lata zawodowo zajmowała się m.in. grafiką reklamową i kampaniami reklamowymi dla włoskiej branży modowej. Z biegiem czasu Annę zafascynowało także malarstwo. Malarstwo i grafiki Anny Warenik-Gabbiani były prezentowane  na wystawach  w Polsce, Włoszech czy Japonii.

Data wydarzenia: 
21.12.2019
Udostępnij:
Więcej

"Malowane akrylem"

Wszystkich miłośników malarstwa zapraszamy 16.04.2015r. o godzinie 18:00 do naszej biblioteki, tego dnia odbędzie się wernisaż prac Ewy Danilewicz. Wystawę będzie można oglądać do 7.05.2015r.

Data wydarzenia: 
16.04.2015
Udostępnij:
Więcej

Obrazy z morza

Gabriel P.Oleszek urodzony 16 marca 1948 w Wałbrzychu. Absolwent Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni 1968  oraz Uniwersytetu Gdańskiego 1976. Przeszedł wszystkie szczeble morskiej kariery, w tym 28 lat na stanowisku kapitana statków.

Data wydarzenia: 
02.03.2015
Udostępnij:
Więcej

Wystawa malarstwa "Nastrojem malowane" Barbary Wypustek

Barbara Wypustek urodziła się na Mazurach w Olecku. Malarstwo od zawsza było jej pasją, zaś w rodzinnym domu na ścianach wisiały obrazy wujka, który malował pejzaże i to one zainspirowały artystkę do samodzielnego tworzenia.

Data wydarzenia: 
02.06.2015
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - malarstwo