Jesteś tutaj

spotkania podróżnicze

W podróż z Romualdem Koperskim

Filia 44 WiMBP oraz działający przy niej Dyskusyjny Klub Książki mają zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na spotkanie z Romualdem Koperskim.

Romuald Koperski - (cyt.): "Podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy, pisarz, dziennikarz, fotograf, nurek oraz muzyk pianista.Autor książek: ("Pojedynek z Syberią", "Przez Syberię na gapę", "1001 Obrazów Syberii"), wystaw fotograficznych i wielu publikacji poświęconych Syberii, którą wielokrotnie przemierzył na całej długości oraz szerokości geograficznej."

Data wydarzenia: 
08.10.2015
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie podróżnicze dla seniorów

Jesteś SENIOREM w wieku 60 +, lubisz ruch, aktywność lub Twoją pasją są podróże? A może zamierzasz dopiero rozpocząć swoją przygodę z turystyką i aktywnie spędzić czas? Jesteś osobą z niepełnosprawnością szukającą nowych wyzwań lub chcącą sprawdzić się w turystyce? Pragniesz zachęcić kogoś z rodziny do wyjścia z domu, ciekawego spędzenia czasu i poznania ludzi z pasją, którzy nie zważając na wiek lub niepełnosprawność realizują marzenia i rozwijają swoje pasje? Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w inspirujących spotkaniach podróżniczych. 

Data wydarzenia: 
15.10.2015
Udostępnij:
Więcej

Inspirujące spotkanie podróżnicze

Jesteś seniorem w wieku 60+, lubisz ruch, aktywność lub Twoją pasją są podróże? A może chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z turystyką i aktywnie spędzić czas?

Jesteś osobą z niepełnosprawnością szukającą nowych wyzwań lub chcącą sprawdzić się w turystyce?

A może chcesz zachęcić kogoś z rodziny do wyjścia z domu, ciekawego spędzenia czasu i poznania ludzi z pasją, którzy nie zważając na wiek lub niepełnosprawność realizują marzenia i rozwijają swoje pasje?

Data wydarzenia: 
10.09.2015
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - spotkania podróżnicze