Jesteś tutaj

spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie z Danielem Odiją

Jak kierować własnym życiem, gdy jedna z najbliższych osób popada w chorobę psychiczną? Pusty przelot to historia dorastania i życia dwóch braci. Gdy starszy niczym męczennik na klęczkach wyrusza w drogę, z ust psychiatry pada diagnoza. Od tej chwili młodszy brat musi zmierzyć się z nową sytuacją, poczuciem winy i odpowiedzialności oraz własnymi problemami, w tym nierówną walką z alkoholem. Nie może liczyć na pomoc matki – zrezygnowana trzyma się z boku.

Data wydarzenia: 
13.01.2022
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Barbarą Piórkowską

Kraboszki to prywatny dyskurs na temat relacji pacjentka-lekarze i odczłowieczenia w służbie zdrowia. Powieść oparta na rzeczywistych doświadczeniach, pozwala dostrzec emocjonalny aspekt zmagania się ze śmiertelną chorobą.

 

Barbara Piórkowska - pisarka, poetka, krytyczka literacka, performerka związana z Gdańskiem

 

Spotkanie poprowadzi Natalia Soszyńska.

 

Data wydarzenia: 
16.11.2021
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie z Marcinem Margielewskim

Spotkanie poświęcimy najnowszej książce zatytułowanej „Dubaj krwią zbudowany". Jest to trzecia w kolejności pozycja z cyklu Niewolnicy. Do tej pory ukazały się „Modelki z Dubaju” i „Koszmar arabskich służących”

Data wydarzenia: 
26.11.2021
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim

Zapraszamy na spotkanie z autorami książek, Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim. W duecie napisali wiele powieści obyczajowych, w tym książki z popularnego „Cyklu Szczepankowskiego” o niewielkiej i malowniczej miejscowości na Mazurach.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek autorów.

Na spotkanie obowiązują zapisy w bibliotece lub telefonicznie (058-556-57-02)!

Data wydarzenia: 
28.10.2021
Udostępnij:
Więcej

„Wszystkie moje mamy, czyli śladami Ireny Sendlerowej”

Renata Piątkowska jest autorką ponad 50 książek dla dzieci i młodzieży. Laureatką licznych konkursów literackich, zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursach: im. K. Makuszyńskiego, im. A. Lindgren, Festiwalu Literatury dla dzieci i młodzieży oraz „Przecinek i kropka”. Otrzymała nagrodę im M. Weryho-Radziwiłowicz, jej książki zostały wpisane na Złotą Listę Fundacji ABC XXI- Cała Polska czyta dzieciom. Jest kawalerem Orderu Uśmiechu, odznaczona Medalami za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka Infantis Dignitatis Defensori oraz Ludziom Czyniącym Dobro .

Na spotkanie obowiązują zapisy

Data wydarzenia: 
22.09.2021
Udostępnij:
Więcej

Wieloraczków wciąż przybywa. Jak poradzić sobie z ogromnym wyzwaniem?

Spodziewacie się bliźniaków, trojaczków? Macie setki pytań? Zastanawiacie się, jak karmić kilkoro dzieci jednocześnie? Czy kłaść je w jednym łóżku? Jaki wózek kupić? Czy ubierać dzieci jednakowo? Czy taka ciąża kończy się przedwcześnie? Czy wszystkie bliźniaki są do siebie podobne? W książce "Bliźniaki + Poradnik dla rodziców" znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

J. Mazurkiewicz, foto Marlena  Solska_0.jpg

Data wydarzenia: 
08.10.2021
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Marzeną Żurek

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy. Można się zgłaszać osobiście, telefonicznie (058 556-57-02).

Podczas spotkania autorka opowie co i jak jesć, aby żyć w zdrowiu oraz zaproponuje dietę po przejściu COVID-19 z szybkimi i prostymi przepisami.

Data wydarzenia: 
13.07.2021
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - spotkanie autorskie