Jesteś tutaj

własny biznes

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Wójcikiem połączone z promocją książki pt.: "Depresja Miliardera. Historia Ryszarda Krauzego, jednego z najbogatszych Polaków."

Długą drogę przebył Ryszard Krauze przez trzydzieści lat swojej kariery w biznesie ? Wspina się na sam szczyt i potem spektakularnie spada. Zwykły chłopak z niewielkiego mieszkania na ulicy Warszawskiej w Gdyni trafia na czołówki list najbogatszych Polaków. W szczytowym momencie nazwisko Krauzego pojawia się na światowej liście miliarderów z majątkiem szacowanym na 1,3 miliarda dolarów. O fortunie świadczy prywatny odrzutowiec za, bagatela, 12 milionów dolarów.

Data wydarzenia: 
04.03.2016
Udostępnij:
Więcej

Jak z sukcesem prowadzić własny biznes?

Marta Woźniak - Tomczak z wykształcenia jest psychologiem oraz absolwentką podyplomowych studiów menedżerskich. Od ponad 6 lat jest dyrektorem firmy szkoleniowo – doradczej. Posiada 9-letnie doświadczenie trenerskie z zakresu szkoleń sprzedażowych, rozwoju umiejętności menedżerskich i osobistych. Na sali szkoleniowej gościła uczestników z różnych branż, pracujących na różnych stanowiskach. Pracuje dla klientów biznesowych, jak i z branży administracji państwowej. Zaufali jej m.in.

Data wydarzenia: 
30.06.2015
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - własny biznes