Jesteś tutaj

walentynki w bibliotece

Walentynki w Bibliotece Manhattan

Kochani Czytelnicy!

Z miłości do Was przygotowaliśmy w Bibliotece Manhattan specjalne, walentynkowo-książkowe podarunki. Jest ich 14, jak na 14 lutego przystało. Co należy zrobić, aby ustrzelić egzemplarz dla siebie?

Odwiedź nas 13 lutego (w sobotę). Koniecznie zabierz ze sobą swoją kartę biblioteczną! Wypożycz dowolną ilość książek (albo filmów, albo płyt z muzyką). Przy ladzie podaj nasze walentynkowe hasło:

 

nie ma nic bezpieczniejszego

niż twój głos

Data wydarzenia: 
13.02.2021
Udostępnij:
Więcej

Zabookowani

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz. 18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

Data wydarzenia: 
14.02.2020
Udostępnij:
Więcej

Zabookowani

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz.18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

W akcji „Zabookowani” mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu – wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując „Zabookowani”. Przygotowaliśmy dla Was 40 miejsc.

Data wydarzenia: 
14.02.2020
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - walentynki w bibliotece