Jesteś tutaj

warsztaty literacko-plastyczne

„Przedmiot w pudełku”- warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci

Przedmiot w pudełku”- warsztaty dla dzieci z ilustratorką książek mające na celu uruchomienie uważności i cierpliwości osoby rejestrującej obraz raz niewidoczny, a innym razem widziany. Pokazanie możliwości wykorzystania naszych zmysłów do stworzenia obrazu przedmiotu.

 

Obowiązują zapisy!

 

Wydarzenie sfinansowane z dotacji Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny

Data wydarzenia: 
10.12.2019
Udostępnij:
Więcej

Czytanie na drugie śniadanie - warsztaty literacko-plastyczne

Zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami/opiekunami na zajęcia literacko- plastyczne ,,Czytanie na drugie śniadanie" na których przeczytam Wam historię Pani Borsukowej i jej przyjaciół (,,Droga na górę”autorstwa M. Dubuc). Będziemy również wspólnie tworzyć bajkowe zakładki do książek.  Pozdrawiam Dorota Wolter :-)  

Dorota Wolter - animator kultury, instruktor teatralny, pedagog.  Absolwentka Pedagogiki Społecznej UG i Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie.  Współpracuje z Księgarnią Vademecum w Gdyni oraz Stacją Kultura w Rumi.

Data wydarzenia: 
09.11.2019
Udostępnij:
Więcej

Warsztaty literacko-plastyczne z ilustratorką książek - Grażyną Rigall

Wydaje się, że pewne sprawy wydarzają się bez naszego udziału. Kto więc jest za to odpowiedzialny? Jak mogą wyglądać stworki robiące to wszystko, o czym mowa w książce?

Podczas zajęć uczestnicy podążając tropem historii o głupim Funiu, przy pomocy różnych środków graficznych, spróbują stworzyć własną postać odpowiedzialną za konkretne wydarzenia w naszym życiu.

 

Obowiązują zapisy: e-mail:bibliotekakolonia@wbpg.org.pl lub tel 58 3440259

Data wydarzenia: 
12.11.2019
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - warsztaty literacko-plastyczne