Jesteś tutaj

wystawa fotograficzna

Nauczyciele - analiza

Opis wystawy

„Nauczyciele –analiza” to fotoreportaż skupiający się na zagadnieniach związanych z pracą i środowiskiem nauczycieli. W ciągu ostatniego roku słowo „nauczyciel” często pojawiało się w mediach, nie zawsze w pozytywnym kontekście: protesty nauczycieli, skrócenie urlopów, zmiana wysokości nauczycielskich płac.  Na swoich zdjęciach chciałam uwiecznić bardziej kameralny, niestereotypowy obraz tej grupy zawodowej. Fotoreportaż jest uzupełniany przez plansze z typograficznie zinterpretowanymi synonimami słowa „nauczyciel”.

Data wydarzenia: 
08.09.2015
Udostępnij:
Więcej

Wystawa fotograficzna Tomasza Kosidło "Magia światła"

Czasami jednak wyruszam z aparatem w bardziej cywilizowane miejsca i uwiecznię na fotografii jakiś stary dom lub jego ciekawy element. Zazwyczaj są to okna. Nie wiedzieć czemu, są takie, które mnie urzekają :) Powodem, dla którego fotografuję w szczególności przyrodę, jest fakt, że mieszkam na wsi i właśnie w tych "pięknych okolicznościach przyrody" najchętniej przebywam i najlepiej się czuję.

Data wydarzenia: 
29.04.2016
Udostępnij:
Więcej

Wystawa zdjęć „Chodzę do biblioteki”

Biblioteka to nie tylko czytelnicy, ale i pracownicy. Na co dzień służą pomocą, prezentują profesjonalizm i posiadają szeroką wiedzę z zakresu literatury. Czy jednak biblioteka i literatura to dla nich cały świat? Jacy są poza pracą, czym się interesują i co ich inspiruje, gdy znajdą się już poza murami czytelni? I najważniejsze – czy prywatne hobby da się połączyć z praca w bibliotece? Bohaterami nowej odsłony kampanii #chodzedobiblioteki są właśnie oni – pracownicy gdańskiej biblioteki publicznej.

Data wydarzenia: 
31.01.2019
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - wystawa fotograficzna