Jesteś tutaj

wystawa obrazów

Wystawa prac poplenerowych i warsztatowych Stowarzyszenia Nadbałtyckiego Plastyków

Nadbałtyckie Stowarzyszenie Plastyków o sobie:

Jesteśmy organizacją o 32-letnim stażu. Naszymi głównymi celami jest integracja, edukacja i promocja środowiska 80 plastyków z rejonu Trójmiasta i okolic.

Realizujemy swoje cele poprzez warsztaty plastyczne prowadzone przez profesjonalnych artystów, wystawy indywidualne i zbiorowe w siedzibie Stowarzyszenia jak i w siedzibach zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji oraz poprzez plenery malarskie jedno i wielodniowe.

Data wydarzenia: 
21.11.2015
Udostępnij:
Więcej

Wystawa "Pejzaż z chmurami i odbiciem w wodzie"

Tematem prac są… chmury wypeł‚niają…ce prawie cał‚y obraz, pł‚aska i nisko na obrazie linia horyzontu oraz odbicie w wodzie. Wykorzystaliś›my technikę nakł‚adania bibuł‚y na mokrą… kartkę™, później dokań„czaliś›my prace akwarelą… i kredkami. Inspirowaliś›my się™ holenderskim malarstwem pejzażowym, a w szczególnoś›ci Jacobem Ruisdaelem. 

Agnieszka Kopczyńska Kardaś

Wystawa potrwa do 31 marca.

http://www.warsztatysztuki.com.pl/

Data wydarzenia: 
31.03.2017
Udostępnij:
Więcej

Wystawa "Kobiece inspiracje" Barbary Wypustek

Barbara Wypustek urodziła się na Mazurach w Olecku. Artystka wrażliwa na piękno zarówno człowieka jak i natury. Jej droga życiowa i artystyczna to nieustanne pochylanie się nad pięknem ludzkiego życia i pięknem natury. Obie te profesje realizuje z wielka pasją, uwrażliwiając ludzi, których spotyka na swojej drodze. Artystka ma dar zarażania ludzi sztuką, dzięki któremu spotkani na jej drodze ludzie odkrywają w sobie zdolności do tworzenia pięknych i unikatowych rzeczy.

Data wydarzenia: 
30.10.2015
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - wystawa obrazów