Jesteś tutaj

Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny

Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny

Zapraszamy do udziału w szkoleniu online dla kadry zarządzającej bibliotekami publicznymi woj. pomorskiego: Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny w zakresie kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i innych obszarów działalności.

Termin: 11 grudnia 2020 r. (piątek), godz. 10.00-13.00  

Miejsce: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry kierowniczej i pracowników biblioteki na kontrole związane z różnymi aspektami funkcjonowania instytucji oraz audyty zewnętrzne. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jakie kontrole i audyty zewnętrzne mogą być realizowane w bibliotekach, w jaki sposób realizować kontrolę zarządczą oraz ochronę danych osobowych, aby kontrole i audyty wypadły pozytywnie. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną najczęściej popełniane błędy w zakresie realizacji prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych w bibliotekach. Podczas szkolenia realizowana jest także część warsztatowa, która przybliża uczestnikom realizację kontroli i audytu zewnętrznego.

Prowadzący: dr Łukasz Wojciechowski – specjalista w zakresie ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej, adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych WSEI w Lublinie, przedsiębiorca i bloger (Statuo.pl). Właściciel i autor serwisu internetowego Kontrolazarzadcza.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w całości pokryty z budżetu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. Wszyscy uczestnicy otrzymają prezentację i inne materiały wykorzystywane podczas szkolenia w wersji elektronicznej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się poinformujemy Państwa e-mailowo. Aby w pełni uczestniczyć w zajęciach należy zapewnić sobie komputer z kamerą oraz słuchawki z mikrofonem, a także dostęp do dobrego łącza internetowego.