„Kosmiczna przygoda” – spektakl dla dzieci

„Kosmicznie śmieszny i kosmicznie edukujący spektakl- o obrotach ciał niebieskich dla najmłodszych. Szalony naukowiec i jego gapowaty robot konstruują na oczach dzieci wielką, srebrną rakietę. Niezdarny robot opóźnia pracę, ale w końcu następuje WIELKIE ODLICZANIE. Lecimy w kosmos, gdzie przygoda goni przygodę. Wspaniała kurtyna w planety, kosmiczne kostiumy jak robot, ufoludek. Efekty specjalne i piękna muzyka. Dzieci zrozumieją także, czym jest i jak działa układ słoneczny – same staną się na chwilę planetami.” (źródło: teatrgargulec.pl)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl w wykonaniu Teatru Gargulec pt. „Kosmiczna przygoda”. Wydarzenie odbędzie się 26 września (czwartek) o godzinie 17.00. Zachęcamy do udziału!

 

Filia Biblioteka Babie Lato
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17.00
Zdjęcie ze spektaklu teatrzyku dla dzieci przedstawia po lewej stronie osobę przebraną za kosmonautę- ma na sobie srebrny uniform i okulary. Na rękach ma założone zielone pacynki-ufoludki. Po prawej stronie znajduje się mężczyzna ubrany w białą, wzorzystą koszulę. Na jego rękach również znajdują się zielone pacynki. Między postaciami znajduje się rekwizyt teatralny- srebrna, wysoka rakieta. W tle fioletowe płótno przedstawiające planety, kosmos.