Zielony Anioł. Refleksje o życiu. Gościem specjalnym będzie Sonja Ohlsson

Zapraszamy na spotkanie-warsztaty z Dorotą Wasilczyk koordynatorką trójmiejskiej filii Uniwersytetu Brahma Kumaris. Gościem specjalnym będzie Sonja Ohlsson.

Zapraszamy na spotkanie-warsztaty z Dorotą Wasilczyk koordynatorką trójmiejskiej filii Uniwersytetu Brahma Kumaris. Warsztaty pomogą odkryć i zobaczyć niezwykłość zwykłych ludzi. Poznać i zachwycić się darami cnót, specjalnościami i talentami, które Bóg włożył w każdego z nas. Zauważyć i docenić bogactwo i unikalność życia własnego i każdego innego. Uświadomić sobie piękno różnorodności.

Zielony Anioł:

W tych zmieniających się czasach, w czasach zapotrzebowania na siłę (potęgę) i nadzieję, Świat wzywa (przywołuje) anioły. Co będzie najlepszą odpowiedzią na takie wezwanie? Dialog i medytacja poświęcona naszemu związkowi ze Stwórcą, z Naturą, z sobą nawzajem i z drzemiącym wewnątrz nas aniołem.

Gościem specjalnym będzie Sonja Ohlsson 

Sonja Ohlsson jest Dyrektorem Brahma Kumaris w Danii i Międzynarodowym Koordynatorem Inicjatywy Środowiskowej Brahma Kumaris.

Urodziła się i wzrastała w Szwecji. Rozwijała programy Wewnętrznego przywództwa oraz uczyła Pozytywnego myślenia, Zarządzania stresem i Medytacji w firmach, na uczelniach i w departamentach rządowych w Danii i zagranicą. W roku 2009 pełniła instrumentalną rolę w przygotowaniu Inicjatywy Środowiskowej BK, która była odpowiedzią na potrzebę wyższej środowiskowej świadomości wśród społeczności BK oraz dodawała wewnętrznego wymiaru dyskusjom poświęconym klimatowi i bioróżnorodności na konferencjach ONZ. Sonja Ohlsson jest z zawodu pielęgniarką środowiskową, która w swoim czasie wolnym uczy pozytywnego myślenia więźniów, jak również facylituje programy przywództwa dla starszego menedżmentu, a mówiąc prosto kocha robić rzeczy, które wnoszą postęp w życiu.

Filia Biblioteka Żabianka
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
18:00