Jesteś tutaj

Zwiedź Gdańsk z... Biblioteką

/
Data wydarzenia: 
22.06.2021

Zwiedź Gdańsk z... Biblioteką

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna jako przewodnik po turystycznych atrakcjach dawnego Gdańska? Tak!

Napis: Zwiedzaj Inaczej. Odkryj tajemnice zabytkowego Gdańska. Na zdjęciu dłoń trzyma telefon komórkowy. Na ekranie wyświetlony napis: Zwieczaj Gdańsk i duży znak zapytania. W tle drzewa, błękitne niebo i pomnik Sobieskiego.

Przygotowaliśmy oryginalną propozycję dla miłośników interaktywnych spacerów i zabaw edukacyjnych. Aplikację na telefony komórkowe "Zwiedzaj Inaczej Gdańsk".

Dzięki niej można wcielić się w historycznego detektywa, odkrywającego tajemnice zabytkowego Gdańska. Pozwala inaczej spojrzeć na popularne i znane obiekty miasta. To idealny sposób na uatrakcyjnienie  rodzinnego spaceru wakacyjnego po grodzie nad Motławą. Jest też nagroda. Po rozwiązaniu zagadek w punktach, po których prowadzi aplikacja, można odebrać upominki-niespodzianki z logo naszej biblioteki.

Uwaga! Nagrody można odebrać w godzinach otwarcia Filii Gdańskiej (poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 10:00 do 18:00, środa od 9:00 do 15:00).

Aplikacja jest darmowa. Można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami Google Play. Kliknij tutaj, by pobrać aplikację Zwiedzaj Inaczej Gdańsk.
Po zainstalowaniu na smartfonie pracuje w trybie offline, czyli do działania podczas zwiedzania nie wymaga połączenia z internetem. Jest intuicyjna w obsłudze i nie zajmuje dużo pamięci urządzenia.

Interaktywny spacer powstał przy współpracy z pasjonatami-twórcami aplikacji "Zwiedzaj Inaczej Gdańsk".

Zapraszamy do zwiedzania.

Data wydarzenia: 
22.06.2021
Udostępnij: