W bibliotece dziecięcej czeka na Was mnóstwo znakomitych książek – do czytania, słuchania albo oglądania. A oprócz tego: kredki, poduszkowce, no i my – bibliotekarze, którzy zawsze znajdą czas, żeby z Wami pogadać:) W stałej ofercie biblioteki, oprócz tradycyjnych lekcji bibliotecznych, znajdują się cykliczne zajęcia warsztatowe dla szkół: Książkowe Biuro Podróży i przedszkoli: Książki i wstążki inspirowane wartościową i pięknie wydaną literaturą dziecięcą i młodzieżową.

Gimnazjalistów zapraszamy na biblioteczne warsztaty informacyjne, dzięki którym księgozbiór, warunki korzystania z biblioteki i katalog on-line nie będą dla Was tajemnicą.

Czytanie na dywanie – cykl zajęć dedykowany najmłodszym w wieku od 2 do 4 lat, w czasie których dzieciaki spędzą czas na twórczym działaniu, a dorośli dowiedzą się co nieco o książkach, które warto wypożyczyć swoim pociechom. Zajęcia są oczywiście bezpłatne i trwają mniej więcej godzinę.

Terminy spotkań znajdą Państwo w aktualnościach filii

Ale kosmos! – cykl sobotnich, dwugodzinnych warsztatów rozwijających wyobraźnię. Jeśli macie ochotę spędzić beztroską godzinę w towarzystwie doskonałych książek, to serdecznie zapraszamy. Będziemy wyobraźniować, słowotworzyć, lepić, kleić, pleść (również androny ((ratunku! Czy ktoś wie jak wygląda Andron?!)), brudzić ręce pastelami i nadawać realne kształty szalonym pomysłom. Cykl dedykowany starszym dzieciom – w wieku od 5 do 10 lat.

Terminy spotkań znajdą Państwo w aktualnościach filii.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (58) 552-03-83