Biblioteka Przeróbka

Biblioteka Przeróbka
Biblioteka Przeróbka
Biblioteka Przeróbka
Numer telefonu
58 304-32-15
Kierownik filii
Barbara Sztejnert
Adres email
Pokaż adres
Adres
ul. Kryniczna 20 80-708 Gdańsk Przeróbka
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9.00-17.00
Wtorek
9.00-17.00
Środa
9.00-15.00
Czwartek
9.00-17.00
Piątek
9.00-17.00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne
Kilka słów o filii

Biblioteka Przeróbka znajduje się na Wyspie Portowej i możemy śmiało powiedzieć, że jest prawdziwą oazą dla czytelników spragnionych dobrej lektury. Na naszą książkową wyspę nietrudno jest dotrzeć, a już na pewno łatwo wypożyczyć poczytne hity, o czym przekonują nas czytelnicy docierający do nas z innych dzielnic Gdańska.

 

W naszych zbiorach znajdują się zarówno bestsellery z pierwszych stron gazet, jak i powieści, które zjednują sobie serca kolejnych pokoleń. Poszukiwacze wiedzy znajdą u nas bogatą ofertę książek popularnonaukowych, miłośnicy książki mówionej mogą zapoznać się z naszym stale powiększającym się zbiorkiem audiobooków, a entuzjastom czasopism polecamy nasz kącik prasowy, w którym znajdą Państwo takie tytuły jak: Gazeta Wyborcza, Zawsze Pomorze, Newsweek Polska, Pani.

 

Dzieci i młodzież mogą się u nas poczuć jak u siebie w domu – aż połowa biblioteki to tzw. strefa dzieci, w której znajdują się nie tylko książki, ale także mnóstwo gier planszowych i puzzli. W każdej chwili można odwiedzić naszą filię, żeby z przyjaciółmi zagrać w „Postaw na milion” czy „Milionerów”. Dzieci zachęcamy także do twórczego spędzania  wolnego czasu – zawsze znajdą się kolorowe kredki, mazaki i puste kartki, które tylko czekają na zapełnienie niezwykłymi rysunkami.

Zapewniamy również dostęp do internetu i sieci wi-fi, usług ksero i drukarki A 4.

Wifi
Drukarka
Dla inwalidów

Bibliotekarz - przewodnik w ogrodzie książek

Mama i książka rozjaśniają świat dziecka

Dla czytelnika

Witamy w naszych progach, drogi Czytelniku i droga Czytelniczko!
Więcej informacji

Wydarzenia literackie

Wydarzenia dla dzieci

Metropolitalna Karta do Kultury

Dowiedz się więcej

Bałtycka Biblioteka Cyfrowa

Dowiedz się więcej