Conrad dostępny – trwa zrzutka na grę dostosowaną dla osób niewidomych

Wyobrażacie sobie grę planszową łącząca dzieła Josepha Conrada Korzeniowskiego z ważnymi aspektami społecznymi a dodatkowo dostosowaną dla osób niewidomych? MY TAK – DLATEGO WYDAJMY JĄ RAZEM! Uwaga! Zrzutka trwa tylko do 30 października do godz. 20.00.
✅Nasza Biblioteka, wspólnie z Fundacją im.Helen Keller, Fundacją Ergo i FORUM Gdańsk bierze udział we wspaniałym projekcie, którego częścią może zostać każdy z WAS! Staramy się o uzyskanie finansowania na projekt „Joseph Conrad dostępny” w ramach Funduszu Inicjonowania Rozwoju.
✅Projekt polega na opracowaniu przez młodzież i ekspertów gry opartej na twórczości Conrada, dostępnej także dla osób niewidomych! W dodatku już sam proces tworzenia gry niesie za sobą duży walor społeczny i integracyjny.
✅NAJWAŻNIEJSZE W TYM PROJEKCIE JEST WASZE POPARCIE – warunkiem uzyskania grantu jest m.in. zebranie min. 2500 zł na zrzutce – dla grantodawcy będzie to dowód, że nasz projekt ma poparcie społeczne, czyli że WY także uważacie, że każdy powinien mieć równy dostęp do edukacji, kultury i rozrywki.
Przygotowaliśmy dla Was też ciekawe nagrody! Więcej informacji znajdzieciew linku do zrzutki: https://zrzutka.pl/zuuser
Odkryjcie z nami świat Josepha Conrada – Dołączcie do gry o równy dostępdo edukacji, kultury i rozrywki!
Fundacja Ergo Fundacja im. Helen Keller Forum Gdańsk