DKK Dla dorosłych

Dyskusja poświęcona „Kochanie, zabiłam nasze koty” Doroty Masłowskiej

Serdecznie zapraszamy na dyskusję poświęconą „Kochanie, zabiłam nasze koty” Doroty Masłowskiej, która odbędzie się 7 czerwca 2022 roku (wtorek) o godz. 17:00 w Bibliotece pod Żółwiem.

 

____________________________

 

Tysiące wypitych kaw i herbat. Kilogramy zjedzonych czekolad. Setki obgryzionych paznokci. Jeden zniszczony laptop. Oto prawdziwe statystyki zza kulis powstawania najnowszej powieści Doroty Masłowskiej.

 

Ostatecznie jednak – udało się. Jest.

 

„Kochanie, zabiłam nasze koty” to wypadkowa, jak to zwykle bywa z powieściami, przejęcia losem ludzkości i różnych osobistych udręk. W ingrediencjach znajdą więc Państwo moje zmęczenie radioaktywnymi miastami i moje zmęczenie radioaktywną sobą. I moje urzeczenie morzem jako tworem w sposób doskonały i beztroski łączącym w sobie bezkres i ściek. Wreszcie – bezustanne zadziwienie kondycją duchową nowego człowieka. Człowieka wolnego, żyjącego poza takimi anachronicznymi, zaśmiardującymi molami kategoriami jak duchowość, religia, polityka, historia.

 

Człowieka w związku z tym bezjęzykowego, człowieka którego mową ojczystą jest Google Translator. Aktualnie mam więc nadzieję że będą lubili Państwo moją nową książkę.

 

I że zrobi ona Państwa dzień.

 

[Źródło opisu: Oficyna Literacka Noir sur Blanc]

 

____________________________

Egzemplarze „Kochanie, zabiłam nasze koty” Masłowskiej dostępne są w Bibliotece pod Żółwiem.

 

Spotkania DKK w Bibliotece pod Żółwiem odbywają się raz w miesiącu.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Aleksandry Wuckiej osobiście lub mailowo: .