Nowy książkomat w Oliwie

Nowy-ksiazkomat-Biblioteka-Oliwska Nowy-ksiazkomat-Biblioteka-Oliwska 
Coraz bliżej Święta, a my już dziś rozpakowaliśmy prezent, który mieszkańcy i mieszkanki Oliwy i Osowej sprawili sobie nawzajem dzięki aktywnemu uczestnictwu w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Uroczystego otwarcia książkomatu znajdującego się przy Bibliotece Oliwskiej dokonali: Piotr Kryszewski, zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. usług komunalnych, Małgorzata Chmiel, posłanka na Sejm RP, Tomasz Strug, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Oliwa oraz Jarosław Zalesiński, dyrektor WiMBP w Gdańsku.
W ramach podziękowania za tak liczny udział w głosowaniu mamy 42 prezenty dla osób, które skorzystają w najbliższych dniach z nowego urządzenia. Ukryliśmy po jednym z nich w każdej z książkomatowych skrytek. Już teraz zdradzimy Wam, że to najnowsza książka wydana przez WiMBP w Gdańsku: „Nie barwy, które niesie wiatr” autorstwa Aleksandra Możdżana, laureata Gdańskiego Konkursu Literackiego im. Bolesława Faca.
Pozostałe książkomaty znajdują się w bepośrednim sąsiedztwie naszych filii na Żabiance, Chełmie, Kokoszkach i na Morenie.