Ekskluzywne spotkanie z Weroniką Wierzchowską wokół jej najnowszej książki „Wyprawa po szczęście”

To będzie wyjątkowe spotkanie. Analogowe, z zakazem robienia zdjęć i relacji w mediach społecznościowych. Jest to prośba ze strony autorki, która na co dzień występuje pod pseudonimem. My już znamy jej prawdziwą tożsamość. I wiemy, że to, co będzie się działo w dniu promocji jej książki w naszej bibliotece będzie niepowtarzalne i na długo zapadnie Wam w pamięci.

 

Weronika Wierzchowska, to autorka  ponad 30 poczytnych powieści obyczajowych, której nie spotkacie ani na targach książki ani na spotkaniach autorskich.

 

Dla nas zrobi wyjątek i 21.03.2024 o godz. 18:00 w Bibliotece Manhattan zorganizuje premierę swojej najnowszej powieści „Wyprawa po szczęście”.

 

Dlaczego właśnie w naszej bibliotece? Bo książka opowiada o niesamowitej morskiej wyprawie grupy kobiet, które w 1787 roku pod dowództwem Zosi Wittowej postanowiły wyruszyć do Konstantynopola, Grecji i Egiptu. W 2024 roku książki o tematyce morskiej są nam szczególnie bliskie. To właśnie w tym roku przypada setna rocznica śmierci Josepha Conrada Korzeniowskiego oraz trzydziesta nadania bibliotece jego imienia.

 

UWAGA! Podczas spotkania obowiązuje zakaz robienia zdjęć! Wszyscy, którzy poznają prawdziwą tożsamość autorki proszeni są o zachowanie jej w tajemnicy.

 

Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska, promotorka czytelnictwa oraz autorka powieści kryminalnych: „Burza”, „Zamieć” i „Odwilż”.

 

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00
okładka książki "Wyprawa na szczęście"