„Europejczycy z kantonu Polska” – spotkanie wokół książki Basila Kerskiego

Fundacja SAMORZĄDNOŚĆ im. Lecha Bądkowskiego i Klub Tygodnika Powszechnego TRÓJMIASTO zapraszają na spotkanie z Basilem Kerskim na temat jego najnowszej książki „Europejczycy z kantonu Polska” wydanej przez Wydawnictwo Austeria w 2024 roku.

 

Basil Kerski to manager kultury, eseista, ekspert polityki międzynarodowej, kurator wystaw historycznych, uhonorowany wieloma nagrodami. Od 2011 roku jest dyrektorem Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

 

Rozmowę poprowadzi Weronika Uziak- menadżerka kultury, przewodniczka po Gdańsku i ECS, członkini Klubu Tygodnika Powszechnego Trójmiasto.

 

Serdecznie zapraszamy, w szczególności dlatego, że jest to prawdopodobnie jedyne spotkanie na temat tej książki w Gdańsku!

 

 

Wykorzystane zdjęcie:
Autor – Grzegorz Mehring
Źródło: Wikipedia

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00
Basil Kerski