Gdańskie Targi Książki 2023

Serdecznie zapraszamy na Gdańskie Targi Książki. Wydawnictwo Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku będzie mieć swoje stanowisko, na którym będzie możliwość zakupu książek (uwaga! płatność tylko gotówką).

 

 

 

Podczas Gdańskich Targów Książki nastąpi także inauguracja plebiscytu na Nagrodę Czytelników dla ulubionej książki spośród pozycji nominowanych do tegorocznej Pomorskiej Nagrody Literackiej „Wiatr od morza”. Odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się ze wszystkimi nominowanymi tytułami i oddać głos na ulubiony tytuł. Spośród wszystkich czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu wylosowane zostaną niespodzianki oraz zaproszenia na galę Pomorskiej Nagrody Literackiej. Książka, która otrzyma najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Czytelników.

 

 

 

Wydarzenie towarzyszące: W piątek o godz. 13.00 na I piętrze Europejskiego Centrum Solidarności odbędzie się spotkanie z Salcią Hałas, a tematem przewodnim będzie „Twoje wewnętrzne dzikie dziecko – pogadanka o przyrodzie”.  Rozmowę poprowadzi gdańska autorka – Barbara Piórkowska. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

 

 

Adres wydarzenia:

Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1, Gdańsk

termin:15-17.09.2023

godziny otwarcia:

piątek 10.00 -18.00

sobota 10.00-18.00


niedziela 10.00-17.00

 

Data wydarzenia Godzina wydarzenia
13:00