IT’S YOUR SPACE / Good Omens by Hugo

IT'S YOUR SPACE!  To projekt wspólnego z publicznością tworzenia instytucji kultury! Możecie przyjść do nas z każdym pomysłem na działania w przestrzeni Cornerka, a my dołożymy starań, by to się udało! Pierwszy pomysł już mamy, pierwszy pomysł startuje już jutro!
🥳IT’S YOUR SPACE! 🥳
To projekt wspólnego z publicznością tworzenia instytucji kultury!
Znaczy tyle, że możecie przyjść do nas z każdym pomysłem na działania w przestrzeni Cornerka, a my dołożymy starań, by to się udało! Pierwszy pomysł już mamy, pierwszy pomysł startuje już jutro!
😍Hugo przychodzi do nas na Chatty Gals, wymiata po angielsku, jest zawsze uśmiechnięta i ma głowę pełną pomysłów. Z jej inicjatywy, od jutra, w każdy czwartek będziemy oglądać serial „Good Omens” i chwilkę dyskutować po każdym z odcinków. Będzie dużo śmiechu, zabawy, okazja by trochę poćwiczyć język i umilić sobie czas oczekiwania na kolejny sezon, który wypuszczą już za moment.
IT’S YOUR SPACE – GOOD OMENS BY HUGO już w czwartek o 17:00,
do zobaczenia!
🥳IT’S YOUR SPACE! 🥳
This is a project of creating a cultural institution together with the public!
It means so much that you can come to us with any idea for activities in the Cornerka space, and we will do our best to make it happen! We already have the first idea, the first idea starts tomorrow!
😍Hugo comes to us at Chatty Gals, sweeps in English, is always smiling and has a head full of ideas. On her initiative, starting tomorrow, every Thursday we will watch the series „Good Omens” and take a moment to discuss after each episode. There will be a lot of laughter, fun, a chance to practice the language a bit and make the waiting time for the next season, which will be released in just a moment.
IT’S YOUR SPACE – GOOD OMENS BY HUGO this Thursday at 5:00 pm,
see you there!
Filia American Corner Gdańsk
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:00