Jesienna pielęgnacja skóry – warsztaty z tworzenia ekologicznego serum do rąk i stóp ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy do udziału w warsztatach z tworzenia kosmetyków naturalnych. Podczas spotkania uczestnicy stworzą pod okiem specjalistki Izabeli Ryski serum do rąk i stóp. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Każdy uczestnik stworzy dla siebie serum do rąk i stóp w słoiczku 120 ml.

 

Stworzymy bogate, skoncentrowane serum do zniszczonej, suchej skóry dłoni i stóp zmiękczająco – wygładzające. Gęste, wydajne o bogatej konsystencji, idealnie sprawdzi się do pielęgnacji bardzo zniszczonej skóry dłoni i stóp. Serum dodaje skórze jedwabistej gładkości, zmiękcza, poprawia wygląd ielastyczność. Serum wyraźnie poprawia kondycję przesuszonej skóry, zaraz po użyciu.

 

Izabela Ryska biotechnolog leków, absolwentka Politechniki Gdańskiej, Wydziału Chemicznego (2015). W zakresie tworzenia autorskich receptur kosmetycznych oraz zapachowych świec sojowych posiada 11 lat doświadczenia. W roku 2017 wygrała konkurs Gdyński Biznesplan z projektem ,,Świece do masażu i aromaterapii”. W 2017 roku wprowadziła na rynek 3 autorskie kosmetyki- świece do masażu. Od 2017 roku prowadzi autorskie warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków oraz zapachowych świec sojowych. Od 2017 roku rozwija kompetencje mówcy w klubie Toastmasters.

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie.

Filia Filia Naukowa
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00