Jesienna pielęgnacja skóry – warsztaty z tworzenia ekologicznego żelu do mycia ciała OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Zapraszamy na kolejne warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych. Tym razem uczestnicy przygotują żel do mycia ciała. Obowiązują zapisy.

Żel do mycia ciała zmiękczająco – wygładzający sprawia, że ciało po umyciu wyróżnia się miękkością, jest dokładnie oczyszczone, ale nie podrażnione. Jego kremowa konsystencja jest prawdziwą przyjemnością podczas kąpieli, a zawartość składników naturalnych poprawia kondycję skóry, wygładza ją i odżywia, dodając sprężystości i blasku.

 

Izabela Ryska biotechnolog leków, absolwentka Politechniki Gdańskiej, Wydziału Chemicznego (2015). W zakresie tworzenia autorskich receptur kosmetycznych oraz zapachowych świec sojowych posiada 11 lat doświadczenia. W roku 2017 wygrała konkurs Gdyński Biznesplan z projektem ,,Świece do masażu i aromaterapii”. W 2017 roku wprowadziła na rynek 3 autorskie kosmetyki- świece do masażu. Od 2017 roku prowadzi autorskie warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków oraz zapachowych świec sojowych. Od 2017 roku rozwija kompetencje mówcy w klubie Toastmasters.

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie.

Filia Filia Naukowa
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00