Nocna jazda bez trzymanki

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek i Nocy Muzeów zapraszamy wszystkich do Filii Naukowej.

W programie:

  • w godzinach 14.00-21.00 makieta kolejowa przygotowana przez Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych ze specjalnym, wieczornym pokazem od godziny 19.00.
  • wystawa fotograficzna przygotowana przez Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych,
  • w godzinach 14.00-17.00 warsztaty dla dzieci – warto przyjść w strojach, których nie szkoda zabrudzić farbami bądź klejem.
  • w godzinach 17.00-19.00 pokaz filmu.

 

Opis filmu:
Przedstawiona w filmie intryga skupia się wokół odnalezionego przypadkiem w jednej z bibliotek maszynopisu, którego rzekomym autorem jest – nieżyjący już – prosty człowiek, kojarzony raczej z prowadzeniem pizzerii w małym miasteczku u wybrzeży Bretanii, niż z literacką twórczością. Wydana książka okazuje się prawdziwym bestsellerem, co wzbudza podejrzenia szanowanego krytyka. Mężczyzna, który przez wspomnianą książkę stracił niemalże wszystko, rozpoczyna prywatne śledztwo, by rozszyfrować tajemnicę enigmatycznego autora… Dokąd zaprowadzi go desperacka próba rozwikłania zagadki?

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie zorganizowane we współpracy z Sopockim Klubem Modelarzy Kolejowych.

Filia Filia Naukowa
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
14:00-21:00
Ilustracja przedstawia makietę peronu kolejowego, przy którym stoi czarna lokomotywa. W prawym dolnym rogu widoczne są tory kolejowe.