O emocjach – prosto i klarownie. Spotkanie z Anną Cyklińską

Spotkajmy się w American Corner Gdańsk, by porozmawiać o sile napędowej świata: o emocjach. Porozmawiajmy z ekspertką, Anną Cyklińską, autorką wyjątkowego poradnika "Przewodnik po emocjach", który kompleksowo traktuje temat wszelkich uczuć.
Spotkajmy się w American Corner Gdańsk, by porozmawiać o sile napędowej świata: o emocjach. Porozmawiajmy z ekspertką, Anną Cyklińską, autorką wyjątkowego poradnika „Przewodnik po emocjach”, który kompleksowo traktuje temat wszelkich uczuć.
Porozmawiajmy o jakości naszego życia, o jego podstawowych składnikach i przedyskutujmy, jak radzić sobie z tym, co trudne: z lękiem, złością, smutkiem, wstydem, czy ekscytacją.
Przegadajmy techniki regulacji emocji, by ułatwić sobie trochę życie i wspólnie zastanówmy się, czy jak w tytule podcastu naszej Gościni: „Można zwariować”?
Czy chcecie zgłębić tajniki emocji, zrozumieć ich wpływ na nasze życie i nauczyć się zarządzać nimi? Anna Cyklińska, psycholożka, edukatorka, terapeutka, będzie w czwartek naszą Gościnią i zdradzi nam sekrety emocji, ich funkcji oraz przedstawi sposoby radzenia sobie z nimi. To będzie wyjątkowa szansa, by lepiej zrozumieć siebie i innych.
Filia American Corner Gdańsk
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:30