Pani Ania od Czytania – zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat

Pani Ania od Czytania zaprasza na zajęcia dla młodych czytelników prowadzone w oparciu o autorską grę fabularną RPG, która zachęca do próbowania różnorodnej literatury. Uczestnicy zanurzą się w fantastyczny świat, w którym bohaterowie będą rozwijali swoje umiejętności zgodnie z tym, co dzieci przeczytają w książkach. Regularnie biorące udział w zajęciach osoby nauczą się komponowania zróżnicowanej diety książkowej, wyznaczania celów oraz opowiadania historii (storytellingu).

 

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-12 lat i będą prowadzone w grupie około 10 osób. Aby wziąć udział w zajęciach, należy posiadać ważną kartę biblioteczną.

Zajęcia trwają około 60 minut.

 

Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek o godzinie 16:30 do końca stycznia (poza dniami wolnymi od zajęć szkolnych).

 

Pierwsze zajęcia we wtorek 3 października o 16:30 .

 

Obowiązują zapisy z ważną Kartą do Kultury: mailowo, telefonicznie (, 58 500 00 80) lub osobiście.

 

Prowadząca:

Anna Zasada – z wykształcenia architektka i urbanistka, z zamiłowania czytelniczka i rękodzielniczka z dyplomem introligatorskim. Prowadziła zajęcia w szkole podstawowej w ramach projektu Archi-przygody organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Współprowadziła zajęcia z edukacji estetycznej i architektonicznej dla dzieci i dorosłych „Zobaczyć na nowo” w fundacji Zobaczyć na Nowo. Jako Pani Ania od Czytania wspiera dzieci i dorosłych w czytaniu z przyjemnością. www.panianiaodczytania.pl

Pytania do prowadzącej: 

 

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
16:30
mała, otwarta skrzynka. Przed nią książki i klepsydra