Podróżować znaczy żyć – spotkanie autorskie z Olgą Dębicką

Szykujemy dla Was zastrzyk słońca i solidną dawkę pozytywnej energii.

10 grudnia zapraszamy na godz. 18:00 do Biblioteki Manhattan na promocję najnowszej książki reportażowej „Podróżować znaczy żyć” Olgi Dębickiej.

 

***
Na spotkanie zobowiązują zapisy w Bibliotece Manhattan lub przez e-mail:
Na miejscu będzie można zakupić książkę pełną fotografii z różnych zakątków świata oraz otrzymać wpis autorki.

***

Olga Dębicka – dziennikarka, pisarka, podróżniczka, stałej współpracowniczka National Geographic. Podczas spotkania autorskiego poznacie 50 inspiracji podróżniczych z regionu, Europy i świata z klimatem, obserwacjami i wiedzą spoza przewodników – w połączeniu z pokazem slajdów.

 

Reportaże Olgi Dębickiej to 50 inspiracji podróżniczych z regionu, Europy i świata – z klimatem, obserwacjami i wiedzą spoza przewodników. Jest Dubaj – z szalonymi wizjami architektów i powycinanymi wyspami – z lotu hydroplanem; Rio de Janeiro – z sambodromu podczas karnawału i kult ciała; Lizbona – śladami fado tramwajem nr 28. Prowansalska winnica monsieur Yves’a Rousseta-Rouarda, dla którego wino stało się całym życiem. Najlepsza agroturystyczna miejscówka w Chorwacji na Rabie u zaprzyjaźnionych Maricy i Ivana, gdzie zachwyca spokojna, szczęśliwa codzienność. W książce znajdziesz przepiękne przestrzenie i krajobrazy: stepu w Kazachstanie, największej pustyni świata Ar-Rab al-Chali, sawanny Serengeti w Kenii i Tanzanii z migrującymi zwierzętami i fiordów w Norwegii, gdzie natura staje się Bogiem.

 

Źródło: Agnieszka Franus Redaktor –Naczelna National Geographic Polska

 

olga-debicka.jpg

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzenia