Programowanie w Javie z Minecraftem

Minecraft jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Java to najpopularniejszy język programowania. Dlaczego nie połączyć jednego i drugiego, aby nauczyć się programowania? Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Obowiązują zapisy: . Na zajęcia (cykl spotkań) potrzebujesz laptopa z legalnym systemem Windows 10 oraz legalną kopię Minecrafta (Java Edition). Twój system, jak i gra, muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji. Prowadzący: Szymon Podeszwa. Więcej informacji w wydarzeniu.

Zapraszam Was na zajęcia, na których od podstaw nauczycie się tworzenia interaktywnych światów w minecrafcie. Będziemy stawiać bloczki i jednocześnie czynić je interaktywnymi na milion sposobów, które przyjdą nam do głowy.

 

Czego się nauczysz?

W trakcie lekcji nauczycie się obsługi narzędzi, które stosowane są w komercyjnym programowaniu. Błyskawicznie poznacie struktury języka Java oraz w mig zrozumiecie, że programowanie w istocie jest bardzo proste. Kiedy opanujecie narzędzia i język, przy pomocy technik z profesjonalnego IT zrealizujemy grupowy projekt – interaktywny świat z minigrami.

 

Dla kogo?

Zajęcia skierowane są do pełnoletnich osób, które mają minimalne doświadczenie z technologią, ale chcą w przyjemny sposób nauczyć się programowania w Javie. Nie musisz posiadać doświadczenia w programowaniu, ale ciekawość technologii na pewno będzie pomocna.

 

Czego potrzebujesz?

Koniecznie zabierz że sobą dobre chęci i otwarta głowę. Ponadto, na zajęcia potrzebujesz laptopa z legalnym systemem Windows 10 oraz legalną kopie Minecrafta (Java Edition). Twój system, jak i gra, muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji.

 

Prowadzący

Nazywam się Szymon Podeszwa i mam ponad 10 lat komercyjnego doświadczenia jako inżynier w świecie IT. Specjalizuje się w inżynierii oprogramowania i infrastruktury. Obecnie zajmuje się zarządzaniem zespołem utrzymującym infrastrukturę oraz mikro-biznesem.

 

Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

 

Obowiązują zapisy:

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
18:00