Rodzicielski Klub Czytelniczy „TYlko relacJA”.

Rodzicielski Klub Czytelniczy „TYlko relacJA”.

Serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów, osoby zawodowo zajmujacę się edukacją na comiesięczne spotkania Rodzicielskiego Klubu Czytelniczego „TYlko relacJA”.

20.09.2022 godz.: 17:00 omawiać będziemy książkę „Nie” z miłości J.Juula.

Comiesięczne spotkania mają służyć rozwojowi osobistemu uczestników jako rodziców, ale także – a może przede wszystkim – jako jednostek. W trakcie comiesięcznych spotkań omawiana będzie jedna książka, której treść wzbogaci rodzicielski wachlarz wiedzy, zasobów, a przede wszystkim stanie się pretekstem do skonfrontowania teorii z praktyką i doświadczeniami. Skupimy się na tym, co ważne i żywe w rodzicielskiej praktyce, oraz jak można wzbogacić ją poprzez lektury. Dzięki spotkaniu w grupie dokonamy porównania indywidualnych doznań, opinii z odczuciami innych osób. Zastanowimy się, w jakim stopniu teorie możliwe są do wcielenia w życie oraz jak to robić, by pozostać w zgodzie ze sobą, jednocześnie w poszanowaniu granic własnych i dziecka.

TYlko relacJA to przestrzeń, w której – w atmosferze zrozumienia i empatii – rodzice będą mieli szansę podzielić się swoimi wyzwaniami, zainspirować się, poczuć częścią większej całości.

Spotkania poprowadzi: Ewa Czapiewska Mama z Lasu

Pedagożka, filolożka, tutorka, doradczyni rodzicielska. Ukończyła m.in. certyfikowane szkolenie Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów oraz roczne Studium Komunikacji w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Inicjatorka powstania i przez dwa lata koordynatorka działania jednego z pierwszych leśnych przedszkoli w Polsce.
Wspiera, słucha, edukuje i rozmawia z rodzicami oraz zajmuje się budową rodzicielskiej wioski wsparcia. Podwójna mama.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

Filia Biblioteka pod Żółwiem
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17.00