Rowerem po mapie – spotkanie z autorami przewodnika rowerowego

"Rower to jest świat" - śpiewał Lech Janerka i w naszym przekonaniu, nie mylił się. Jeśli chcecie posłuchać o podróżach na dwóch kółkach, przygodach i najciekawszych trasach rowerowych - zapraszamy na spotkanie.

Szlaki rowerowe pozwolą przeżyć niezapomnianą przygodę, inne będą dobrym materiałem na trening, a jeszcze inne okażą się idealnym pomysłem na spędzenie rodzinnego weekendu. Książka Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dni, to wspaniała propozycja dla aktywnych i takich, którzy nie boją się przygody.

Zapraszamy na spotkanie z autorami tego przewodnika.

Daniel Sienkiewicz i Aleksandra Szczepańska – para rowerowych podróżników, znana jako duet Loverowi. W swoich przygodach cenią sobie poczucie wolności i niezależności, a próbują to osiągnąć przemierzając Polskę i Europę na jednośladach z sakwami. Za nimi dwie duże wyprawy: 58 dniowa przez Europę i 78 dniowa przez II Rzeczpospolitą, podczas których nie zapomnieli o „duchu wycieczki”. Swoimi podróżami dzielą się w filmach na Youtube, w mediach społecznościowych czy podczas spotkań podróżniczych. Z uśmiechem wspominają występy na gdyńskim festiwalu Kolosy – nominacja w kategorii Podróż Roku 2022.

 

Filia Biblioteka na Fali
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18.00