Ruszaj w Bieszczady-Turystyczne spotkanie z autorami przewodników po Polsce: Kasią i Maciejem Marczewskimi

Serdecznie zapraszamy wspólnie z Radą dzielnicy Chełm na spotkanie podczas którego : POZNASZ cztery etapy fascynacji Bieszczadami, ZOBACZYSZ najpiękniejsze zdjęcia ze szczytów i połonin, DOSTANIESZ plan na 10 udanych dni w Bieszczadach, a także ODKRYJESZ przepis na udaną wyprawę w Bieszczady. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki "Ruszaj w Bieszczady" z dodatkiem dla dzieci "Pokoloruj Bieszczady" . Kolejne spotkanie z podróżnikami, tym razem "Ruszaj na Powiśle" odbędzie się 13.10.2022 o godz. 17.30.

Kasia i Maciej  Marczewscy podpowiedzą jak zacząć turystyczną przygodę ze zwiedzaniem Bieszczad. Udowodnią, że Bieszczady to nie tylko urzekające krajobrazy widziane na połoninach. Magię Bieszczad tworzą także legendy o bieszczadzkich biesach i aniołach oraz opowieści o zakapiorach i bieszczadzkich kowbojach szukających w regionie ucieczki od dotychczasowego życia.

Co zostało dziś z mitu o dzikich Bieszczadach? Czy Bieszczady to nadal idealne miejsce do wypoczynku i samotnych wypraw w góry? Co dziś przyciąga turystów w Bieszczady? Dlaczego tak wielu marzy o tym, aby rzucić wszystko i ruszyć w Bieszczady? Kasia i Maciej Marczewscy opowiedzą o największych atrakcjach turystycznych regionu. Wręczą też każdemu uczestnikowi sprawdzony plan 1-dniowych wycieczek idealnych na urlop w Bieszczadach.

Opowiedzą też dlaczego zdecydowali się napisać książkę o Bieszczadach pt. „Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 14 dni w Bieszczadach” i jak ta książka stała się osobistym doradcą i przyjacielem setek turystów, którzy ruszyli z nią w Bieszczady. To jedyny taki przewodnik na polskim rynku: pięknie wydany, z kolorowymi zdjęciami, gotowymi do ruszenia w drogę planami wycieczek i opowieściami zachęcającymi do odkrywania regionu.

Po spotkaniu będzie można kupić przewodniki Kasi i Macieja Marczewskich: „Ruszaj w Bieszczady” ze sprawdzonymi pomysłami na 14 dni w Bieszczadach, „Ruszaj na Mazury”, oraz „Ruszaj na Kociewie Świeckie” z planem na 10 dni w mniej znanej, kujawsko-pomorskiej części Kociewia – w regionie, w którym dobrze zjesz i wypoczniesz. Można płacić kartą!

Filia Biblioteka Chełm
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17.30