Spektakl edukacyjny „O strachu, który sam się bał” – Biblioteka Manhattan (15.03), Biblioteka Główna (20.03)

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2-12 lat i ich rodziców na wyjątkowy spektakl edukacyjny pt. „O strachu, który sam się bał”

Tym razem aktorzy Kreatywnej Akademii Kaseta zagrają:
15.03 godz. 17.00 w Bibliotece Manhattan
20.03 godz. 17.00 w Bibliotece Głównej (1. piętro)
Każdy z nas jako dziecko bał się wielu rzeczy, czasem zupełnie niezrozumiałych i w rezultacie nie tak strasznych, jak mogłoby się wydawać. Spektakl „O strachu, co sam się bał” to pełna humoru opowieść o tym, że strach nie zawsze jest taki straszny. Historia odwraca role, które występują w codziennym życiu dzieci i w zabawny sposób ukazuje rozterki dużego stracha, który sam strasznie się bał.
Wstęp jest wolny! Serdecznie zapraszamy.
Przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Запрошуємо знову дітей від 2 до 12 років та їхніх батьків на унікальну пізнавальну виставу під назвою ”«ПРО СТРАХ, ЯКИЙ САМ БОЯВСЯ”.

Тепер актори з Kreatywna Akademia – Kaseta зіграють у:
📌15.03 год. 17.00, Biblioteka Manhattan
📌20.03 год. 17.00, Biblioteka Główna

Kожен із нас у дитинстві боявся багатьох речей, іноді абсолютно незрозумілих і в результаті не таких страшних, як могло здаватися. Вистава «Про страх, який сам боявся» — гумористична історія про те, що страх не завжди такий страшний. Вона змінює усе місцями у щоденному житті дітей і показує у смішний спосіб дилеми великого страху, який сам жахливо боявся.

Вхід вільний! Щиро запрошуємо.
За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

#gdanskczyta #pomorskieczyta