Spotkanie autorskie z Anną Ziobro

3 sierpnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Ziobro.

Autorka sama o sobie:

 

Nazywam się Anna Ziobro i jestem autorką powieści obyczajowych. Pochodzę z Podkarpacia, urodziłam się w Przemyślu, aktualnie mieszkam w Rzeszowie. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami i korektą tekstów. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką psa. Uwielbiam wędrówki górskie, najlepiej odpoczywam w Tatrach i tam też poszukuję inspiracji.

W styczniu 2020 roku ukazała się moja debiutancka powieść „Tysiąc kawałków”. W dalszej kolejności wydałam następujące tytuły: „Za ścianą ciszy”, „Brakujący obrazek”, „Okruchy samotności”, a następnie „Moje życie przed tobą”, „Nie pozwól mi odejść” i „Słoik z marzeniami”. Premiera ósmej powieści zaplanowana jest na wrzesień bieżącego roku.

W swoich książkach nie boję się poruszać trudnych tematów, takich jak niepełnosprawność, życie z przewlekłą chorobą, samotność, przemoc domowa. Dużą wagę przykładam do warstwy psychologicznej tworzonych historii, a także do tego, by były one dopracowane pod względem językowym. Dostępne w sprzedaży książki cieszą się popularnością wśród czytelników, zbierają dobre opinie i ponoć chętnie wypożyczają się w bibliotekach.

 

Spotkanie poprowadzi Dorota Lińska-Złoch – urodzona i mieszkająca w Gdańsku, od wielu lat zaangażowana w promocję literatury. Prowadzi blog przeczytanki, współpracuje z wydawcami, organizuje i moderuje spotkania autorskie na żywo i online. W 2022 roku zadebiutowała jako poetka tomikiem „Wielomiłość”.

 

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00
Uśmiechnięta Anna Ziobro