Spotkanie autorskie z Ewą Formellą

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Formellą, które zostanie połączone z promocją najnowszych książek autorki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przyjmujemy zapisy.

Ewa Formella – urodzona w 1961 roku na Górnym Śląsku, w Chorzowie. Prawie 40 lat mieszka w Trójmieście. Z wykształcenia jest technikiem administracji oraz opiekunem medycznym. Ponad 20 lat pracowała w jednym z gdyńskich przedszkoli na stanowisku administracyjnym, obecnie zajmuje się opieką osób starszych i niepełnosprawnych.

 

„Pisanie traktuję jak pasję. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki, dlatego czytam w każdej wolnej chwili, dzieląc się opiniami o przeczytanych lekturach na swoim blogu Książki Idy (ksiazkiidy.pl). Jako pisarka zadebiutowałam w 2010 roku książką „Leśniczówka”. Swoje pierwsze książki wydałam jako self-publishing. Jestem bibliofilką i bibliomanką i powoli w moim domu zaczyna brakować miejsc na książki, z którymi nie potrafię się rozstać. W swojej prywatnej bibliotece posiadam dzieła starsze ode mnie. Jako autorka książek w blogosferze zostałam wybrana Literatem Czerwca 2013.

 

Oprócz czytania i pisania książek uwielbiam swój ogród pełen kwiatów i ptaków, muzykę klasyczną i szum morskich fal. Jestem szczęśliwą mamą dwójki (dorosłych niestety już) dzieci i szczęśliwą babcią, oraz właścicielką dwóch szalonych psów.”

Filia Biblioteka Babie Lato
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:00