Spotkanie autorskie z Michałem Krawczykiem

Zapraszamy do Biblioteki Oliwskiej po dawkę humoru i dobrego samopoczucia na spotkanie autorskie z Michałem Krawczykiem – autorem powieści komediowych i opowiadań, który opowie o swojej twórczości, działaniach i planach literackich. Do zobaczenia!

Michał Krawczyk

 

Rocznik 1994. Zodiakalny Strzelec. Absolwent pedagogiki. Mieszka w Warszawie, ale ma w planach przeprowadzkę do Gdańska, dlatego tak często bywa na Pomorzu.

 

Poczucie humoru, dystans do siebie, optymizm, gadulstwo, kreatywność – to cały on.

 

Fascynuje go świat sztuki i kultury. Lubi poznawać artystyczne dusze. Inspirują go ludzie i długie rozmowy z nimi.

 

Na rynku wydawniczym zadebiutował w 2021 roku powieścią komediową „Przypadek? Nie sądzę!”. W dalszej kolejności stworzył komedię romantyczną „Kod ze zniżką” oraz powieść satyryczną „Na dwoje babka grzeszyła”, która miała premierę w styczniu 2022 roku. Tworzy także opowiadania m.in. jedno z nich można przeczytać w antologii „Nakręceni na miłość”, w której tłem wydarzeń jest magiczne Trójmiasto.

 

Pisze, aby rozweselić czytelników i oderwać ich od problemów dnia codziennego, bo uśmiech to krzywa, która wszystko prostuje. Michał w to wierzy i ma wiele przykładów, że naprawdę tak się dzieje.

 

Od zawsze chciał pracować w rozrywce, a pisanie komedii mu na to pozwala. Jeśli praca za biurkiem, to tylko związana z tworzeniem książek. Chciałby zająć się pisaniem powieści pełnoetatowo.

 

Mówi, że nigdy nie napisze kryminału, bo już w pierwszym zdaniu wiadomo byłoby kto zabił.

 

Marzy o napisaniu sztuki teatralnej i scenariusza do filmu, a także o ekranizacji jednej ze swoich powieści.

 

 

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu powieści autora. Płatność tylko gotówką.

 

 

(powyższy opis pochodzi od Autora)

Filia Biblioteka Oliwska
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17.00