Spotkanie autorskie z Moniką Koszewską w Filii Gdańskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z trójmiejską autorką Moniką Koszewską wokół książki „W świecie absurdu”.

Kiedy: Wtorek 6 lutego, godzina 17:30

Gdzie: Filia Gdańska, ul. Mariacka 42, Gdańsk

 

O książce:

Gotowi na wybuch śmiechu? „W świecie absurdu” to komediowa perełka, która jednocześnie skłoni Cię do głębszych przemyśleń nad życiem i absurdalnością rzeczywistości. Wciągająca fabuła, niezapomniane postacie i mnóstwo niespodzianek. Nie przegap tego literackiego hitu!

***

Uporządkowana dotąd codzienność Filipa Zalewskiego w jednej chwili przestaje mieć sens i zamienia się w abstrakcyjny do granic możliwości śniony na jawie sen wariata. Czy uda mu się znaleźć właściwą drogę w tym surrealistycznym labiryncie?

***

„W świecie absurdu” to opowieść o tym, jak życie potrafi nas zaskoczyć i w jednej chwili wywrócić nasz świat do góry nogami. Monika Koszewska kreśli obraz absurdalnej rzeczywistości, w której śmiech i zaduma mieszają się w jedną fascynującą całość. Sam rozstrzygnij, czy to bardziej powieść oparta na faktach czy absurdalnej fantazji autorki!

 

O autorce:

Autorka książek i tekstów piosenek, wydawca, menadżerka z ponad 25-letnim stażem.

Pisze powieści obyczajowe osadzone w realiach korporacyjnych, powieści zaangażowane społecznie, powieści obyczajowe z wątkiem kryminalnym oraz powieści oparte na faktach i komedie. 

 

Filia Filia Gdańska
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:30