Spotkanie autorskie z Sylwią Kubik

Serdecznie zapraszamy do Filii Gdańskiej na spotkanie autorskie z Sylwią Kubik.

 

 

Sylwia Kubik, to poczytna autorka wielu bestselerowych powieści obyczajowych osadzonych na Powiślu i Żuławach.

Debiutowała 2 sierpnia 2019 roku. Tworzy zarówno powieści współczesne, jak i z tłem historycznym.

Jej książki są nie tylko chętnie czytane, ale również nagradzane. „Miłość pod naszym niebem” została uznana za Książkę Roku 2020 w kategorii proza polska.

 

Zaś sama autorka za aktywne promowanie regionów otrzymała tytuł Osobowość Roku 2019 w kategorii: Kultura, Osobowość Roku 2020 w kategorii: Kultura, zaś w 2022 tytuł Ambasadorki Kultury Pomorza w kategorii: Kultura.

Stypendystka Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii: Kultura.

 

Przez koleżanki po piórze określana jako Pani Burza. Jeśli się w coś angażuje, to robi to całym sercem. Tak też jest u niej z pisaniem. Tworzy powieści osadzone w wiejskich klimatach, słowem pokazując otaczającą ją rzeczywistość. Kocha las, kwiaty, gotowanie i historię. Jej opowieści relaksują, a zawarte w nich ciekawostki historyczne na długo zapadają w pamięć.

Bardzo lubi się uczyć. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku filologia polska, ale nieustannie się dokształca w różnych dziedzinach: od KKZ Rol04 po MBA. Różnorodność zainteresowań znajduje odzwierciedlenie w jej twórczości, która trafia zarówno na salony, jak i pod przysłowiowe strzechy, które autorka ceni najbardziej.

 

 

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książki w promocyjnej cenie.
Płatność tylko gotówką.

 

 

 

 

 

Filia Filia Gdańska
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:30
Na zdjęciu autorka Sylwia Kubik