Spotkanie autorskie z Sylwią Michniewicz

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Michniewicz, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00 w Bibliotece Filii Gdańskiej.

Spotkanie poprowadzi Weronika Bigus, a rozmowa będzie dotyczyła powieści obyczajowej – „Sekrety domu wśród róż”.

 

 

 

O autorce

 

Sylwia Michniewicz pochodzi z Łomży, aktualnie mieszka z mężem i kotem w Gdańsku. Z wykształcenia neurologopeda i oligofrenopedagog. Miłośniczka muzyki rockowej i filmów grozy. W wolnej chwili lubi gotować wymyślone przez siebie dania i spacerować po gdańskiej starówce.

 

“Sekrety domu wśród róż” to jej debiut literacki.

 

 

 

 

O książce

 

Marta jest lekkoduchem, często zmienia pracę i miejsce zamieszkania. Nie przywiązuje się do ludzi ani do pieniędzy. Takie przekonania w głównej mierze wpoił jej ojciec, fotograf i podróżnik. Niestety Marta widziała go po raz ostatni piętnaście lat temu, wtedy wyjechał w kolejną podróż i przestał się z nią kontaktować. Dziewczyna została wówczas sama z nadopiekuńczą matką.

 

Pewnego dnia Marta otrzymuje propozycję pracy w Brukseli, ma zostać gosposią w posiadłości belgijskiej arystokratki. W okazałej rezydencji, położonej w przepięknym ogrodzie, oprócz baronowej mieszka także jej sympatyczny syn Paul z rodziną: depresyjną żoną Helene oraz trzyletnim synkiem Victorem.

 

Marta dostaje regulamin, którym musi się kierować podczas wykonywania swoich obowiązków. Dziewczyna szybko przekonuje się, że w domu panują niekonwencjonalne zasady, a rodzina jest bardzo specyficzna. W dodatku wkrótce wychodzi na jaw, że poprzednia gosposia zniknęła nagle w niewyjaśnionych okolicznościach…

 

 

 

 

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książki w promocyjnej cenie.
Płatność tylko gotówką.

 

 

 

 

 

 

Filia Filia Gdańska
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:00