Spotkanie z Andrzejem Grabowskim

Bibliotekę Manhattan odwiedzi Andrzej Grabowski, wybitny aktor filmowy i teatralny

Wiosna, dłuższe dni, prima aprilis – to wciąż za mało, by wprawić Was w radosny nastrój? Mamy dla naszych Czytelniczek i Czytelników świetny pomysł na poprawę KIEPSKIEGO humoru.

Już 06.04. Bibliotekę Manhattan odwiedzi Andrzej Grabowski, wybitny aktor filmowy i teatralny, który największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich. W 2020 roku ukazała się książka autorstwa Andrzeja Grabowskiego „Jestem Jak motyl”.

 

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

 

Andrzej Grabowski – aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i kabaretowy. Urodzony w 1952 roku w Chrzanowie. Absolwent Krakowskiej Wyższej Szkoły Teatralnej. Aktor Teatru Słowackiego w Krakowie. Stworzył wiele znakomitych ról filmowych min. w: („Bożej podszewce”, „Pitbull”, „Drogówce”, „Pod mocnym Aniołem”), zagrał także w popularnych serialach telewizyjnych min. w „Złotopolskich”, „Blondynce”, „Odwróconych”, „Świecie według Kiepskich”). Nagrodzony wieloma nagrodami za role filmowe i teatralne. Ogromy talent komediowy i świetny kontakt z publicznością od lat wykorzystuje występując z recitalami na estradzie w kraju i na świecie.

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
17:30