Świąteczna zabawa z Grzegorzem Skorupskim

Świąteczna zabawa z Grzegorzem Skorupskim – do wygrania powieści autora z osobistą dedykacją! Sfotografuj Gdańsk w świątecznym klimacie i prześlij zdjęcie od 11 do 17 grudnia. Zapraszamy!

Autor powieści kryminalnych retro z prokuratorem Adamem Karskim, dziękując za wspaniałą atmosferę, zaprasza do zabawy sześć miast, które jesienią 2021 odwiedził podczas spotkań autorskich. Wśród nich znalazł się również Gdańsk.

 

Zabawa polega na tym, że każdy z mieszkańców może wysłać jedno zdjęcie swojego miasta w świątecznym entourage’u. Fotografie należy wysyłać na adres mailowy Biblioteki Oliwskiej  lub mail autora: . Termin nadsyłania prac: od 11 do 17 grudnia. Nagrodą jest powieść Grzegorza Skorupskiego z osobistą dedykacją. Zwycięską fotografię autor wybierze/wylosuje osobiście.

 

Organizatorami Zabawy Świątecznej z Grzegorzem Skorupskim są: Grzegorz Skorupski, Biblioteka Oliwska w Gdańsku, Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie, Biblioteka Publiczna Gminy Przygodzice, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu, Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu, Biblioteka Publiczna w Sycowie.

 

Link do filmu promującego zabawę

Filia Biblioteka Oliwska
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
00:00