Trans i pół, bejbi. Spotkanie wokół przekładu książki

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone przekładowi książki Torrey Peters "Trans i pół, bejbi". Wydarzenie poprzedzi spotkanie Cornerowego Klubu Książki poświęcone tej samej pozycji.

Z okazji Pride Month American Corner zaprasza na spotkania związane z Polską premierą książki „Trans i pół, bejbi”.

 

Ten amerykański bestseller2021 roku ukazał się w maju nakładem wydawnictwa W.A.B. „Trans i pół, bejbi” jest portretem trzech kobiet, trans i cis, zmagających się z pytaniami o naturę macierzyństwa i rodziny. Torrey Peters w swoim prowokacyjnym debiucie genialnie i bez strachu porusza się po najbardziej niebezpiecznych tematach tabu dotyczących płci, seksu i związków, oferując nam ekscytująco oryginalną, dowcipną i głęboko poruszającą powieść, która będzie na językach wszystkich.

 

30 czerwca odbędą się u nas aż dwa wydarzenia poświęcone tej pozycji!

 

O godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie Klubu Książki i rozmowę w kameralnym, nieoceniającym gronie! Spotkanie poprowadzi Grupa Sabat.

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1GBc5eca3 

 

Natomiast o 19:00 spotkamy się z Agą Zano, tłumaczką książki, a towarzyszyć jej będzie Angel Kmiecik reprezentujący organizacje Tęczowy Port UG i Tolerado. Rozmowę poprowadzi Joanna Borowik-Hołubowicz.

 

Link do wydarzenia na Facebooku:  https://fb.me/e/3C2Zokd2h

 

Wydarzenia zostały objęte patronatem Amnesty International Trójmiasto oraz Tolerado.

 

Wstęp wolny!

 

Filia American Corner Gdańsk
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
19.00