Urodzinowy konkurs recytatorski „Radość” – ODWOŁANY

KONKURS ODWOŁANY! Już po raz 10. Biblioteka Manhattan obchodzi urodziny, a po raz 9. organizuje z tej okazji dziecięcy konkurs recytatorski. Tym razem tematem przewodnim jest to, czego wszystkim nam coraz częściej brakuje w codziennym życiu - RADOŚĆ. Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszeniowa po kliknięciu w wydarzenie.

KONKURS ODWOŁANY!

 

Zapraszamy uczniów z klas I-III szkół podstawowych do udziału w organizowanym przez Bibliotekę Manhattan konkursie recytatorskim.

 

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkie dzieci, które chciałyby zaprezentować przed publicznością swoje umiejętności, marzą o występie na naszej scenie i usłyszeniu gromkich oklasków. Czekamy właśnie na Was!

 

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: RADOŚĆ.

 

 

Trzyosobowe jury oceni:

 

  • dobór repertuaru,
  • interpretację utworu,
  • kulturę mowy,
  • strój/przebranie,
  • ogólny wyraz artystyczny.

 

Prosimy rodziców/opiekunów uczestników o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

 

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy złożyć u bibliotekarzy w godzinach pracy biblioteki (pon.-sob. od 9.00 do 21.00), bądź przesłać skan wypełnionej karty mailowo na adres:  do 6 maja 2022 r.  Wydłużamy termin zgłoszeń do 9 maja 2022 r.

Zastrzegamy, że przy dużej liczbie powtarzających się wierszy poprosimy o zmianę wybranego tytułu.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Uroczyste spotkanie finałowe, podczas którego uczestnicy zaprezentują przygotowane przez siebie recytacje oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 13 maja 2022 r. (piątek), o godzinie 17.00 w Bibliotece Manhattan.

 

Tutaj można pobrać regulamin oraz kartę zgłoszeniową.

 

KONKURS ODWOŁANY!

Filia Biblioteka Manhattan
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:00