Wegan Nerd w Bibliotece Manhattan – spotkanie z Alicją Rokicką wokół nowej książki „Gotuj! roślinnie”

Bezpłatny

Zapraszamy na spotkanie z Alicją Rokicką, autorką bloga Wegan Nerd i książek kulinarnych, w tym: „Słodkiej Wegan Nerd” „Italii dla zielonych” oraz najnowszej, „Gotuj! roślinnie”.

 

KIEDY? 10 kwietnia 2024 godz. 18:00
GDZIE? Biblioteka Manhattan (II piętro Galerii Manhattan)

 

Podczas spotkania porozmawiamy na nasz ulubiony temat – czyli jedzenia! Dowiemy się, które pierogi są najlepsze i dlaczego warto choć raz w życiu spróbować indyjskich samosów.

Spotkanie poprowadzi Kamila Gulbicka

Wstęp wolny!

 

O książce:

Kuchnia wegańska nie ma przypisanego konkretnego miejsca. To fuzja różnych smaków, przypraw i składników – kuchnia bardzo autorska, pełna ciekawych połączeń. Alicja Rokicka, autorka bloga Wegan Nerd, zainspirowana podróżami po świecie dzieli się recepturami na swoje ulubione dania. Są tu przepisy na kapustę pekińską na kilka sposobów, odczarowaną polską pizzę, ravioli z fasolą, turbocynamonowe szwedzkie bułeczki, gruzińskie chaczapuri, wun sen, czyli szklany makaron prosto z Tajlandii, kolorowe sałatki, kojące makarony i kluski, roślinny street food, ale także pożywne dania jednogarnkowe i zapiekanki. A wszystko to okraszone dozą szaleństwa i zabawy.

Gotuj! roślinnie to książka dla osób kochających gotować, z zajawką na fajne pomysły. A w szczególności lubiących dobre jedzenie i chcących się nim dzielić.

 

O autorce:

Alicja Rokicka – weganka, autorka książek kucharskich i kulinarna influencerka. Od dziesięciu lat prowadzi warsztaty kulinarne w całej Polsce. Kocha podróże i odkrywanie nowych smaków. Obecnie mieszka nad polskim morzem i pewnie planuje kolejną wycieczkę.

Data wydarzenia Godzina wydarzenia
18:00
Zdjęcie przedstawia okładkę książki "Gotuj! roślinnie"