Wystawa fotograficzna „Album rodzinny”

Zapraszamy do obejrzenia projektu zrealizowanego przez dziesięciu fotografów z Trójmiasta. W tym projekcie rodziny i fotografowie łączą się w kreatywny tandem, aby opowiedzieć o tym, jak ważna jest fotografia rodzinna i jak, zupełnie inaczej, można zachować małą historię rodziny. Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

Najcenniejszą rzeczą, którą będziemy starannie przechowywać przez całe życie, są zdjęcia bliskich. Możesz kupić wszystko, ale nie czas. Już nigdy nie będziemy tacy, jak byliśmy w pierwszym roku życia lub gdy chodziliśmy do pierwszej klasy. Pamięć z czasem wymazuje lub zniekształca obrazy z przeszłości, a fotografia pamięta wszystko: błysk w oczach małego taty, gdy kupił nowy rower, piegi na nosie małej mamy, podekscytowanie dziadka, gdy jedzie do swojej pierwszej pracy, najsmaczniejszą herbatę z babcinymi naleśnikami latem na daczy…

Dzięki fotografii możemy dowiedzieć się jacy byli nasi rodzice w dzieciństwie, co robili jako dzieci, możemy uchwycić każdy ważny moment naszego życia i życia naszych dzieci. Zapisujemy więzi międzypokoleniowe, poczucie samoświadomości, miłości do siebie, swojej rodziny…

 

фотовыставка

„Семейный альбом”

С 18 июля в библиотеке под кошкой и мышкой (филиал WiMBP) пройдет выставка семейной фотографии.

Проект создан совместно с 10 семейными фотографами из Tri-City.

В этом проекте семьи и фотографы объединяются в творческий тандем, чтобы рассказать о том, насколько важна семейная фотография и как, по-разному, можно сохранить небольшую семейную историю.

 

Ведь самое дорогое, что мы будем бережно хранить всю жизнь – это фотографии родных людей. Любую вещь можно купить, но не время. Оно уходит безвозвратно. Такими, какими мы были в первый год жизни или когда пошли в первый класс, мы уже не будем никогда. Память со временем стирает или искажает картинки прошлого. А фотография помнит все: блеск глаз маленького папы, когда ему купили новый велосипед, веснушки на носике маленькой мамы, волнение дедушки, когда он собирается на свою первую работу, и самый вкусный чай с бабушкиными блинчиками на даче летом…

С помощью фотографий мы можем узнать, какими были и что чувствовали наши родители, и можем сохранить каждый важный момент нашей жизни и жизни своих детей. Так создается крепкая связь между поколениями, чувство самосознания, любви к себе, своей семье…

Гданьск

Библиотека под кошкой и мышью (филиал WiMBP)

открытие

18 июля 2022 года

Бесплатный вход для посетителей

0+

 

Tworzę przyjemną atmosferę, podsuwam ciekawe pomysły, fotografuję w ruchu! Dzięki temu moi bohaterowie czują się komfortowo o zdjęcia wychodzą czule, prawdziwie.

+48 884081746

Instagram: @vika.verstak

Facebook: Fotograf Wiktoria Werstak

 

Reportaż z narodzin Twojego dziecka i domowe sesje z noworodkiem. Bardzo się cieszę, że rodzice ufają mi, że złapię pierwsze minuty i dni życia swoich dzieci – to prawdziwy cud. Proste, naturalne i pełne emocji sesje noworodkowe – to co kocham najbardziej.

+48 573350797

Instagram: @nastagaleznik

Facebook: Nasta Galeznik Fotografia

Dzięki fotografii staram się pokazać prawdziwe emocje, piękno, uśmiech, spojrzenie – wszystko to, co charakteryzuje moje rodziny. Są to żywe historie, które przetrwają na zawsze.

+48 698373015

Instagram: ellizlova

Facebook: Eliza Pawlowa

 

Hej! Mam na imię Anka i jestem fotografką ślubną i rodzinną. Uwielbiam łapać w kadrach ruch i emocje. Kocham zachody słońca, które tworzą magię na zdjęciach. Myślę, że sesja fotograficzna to taka mała przygoda, która zyskuje na wartości z biegiem czasu.

+48 665 950 92

www.annajadusinska.pl

Instagram: @annajadusinskafotografia

Facebook: Anna Jadusińska Fotografia

 

Każda chwila naszego życia jest wyjątkowa. Jako fotograf dbam o tym, aby te chwili pozostały z wami nie tylko w pamięci, ale także na zdjęciach. Staram się pokazać was prawdziwych. Pomagam pozować, ale większość zdjęć wychodzą bez pozowania, emocjonalne.

+48 576242937

Instagram: @kaplunphoto

Facebook: Fotograf Gdańsk Sopot Gdynia Tetiana Kaplun

 

Witam serdecznie, mam na imię Angelika. Moja praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu, ale przede wszystkim jest moją pasją. Swoją fotografią pragnę poruszać serca i wywoływać emocje, bo one są dla mnie najważniejsze. Sesja zdjęciowa ze mną to wyjątkowe przeżycie i podróż do lepszego zrozumienia siebie. Doświadczenie nauczyło mnie, że pokazanie się przed obiektywem może być dla Ciebie stresujące, dlatego zawsze oferuję pełne wsparcie i pomoc w przełamaniu się. Bardzo lubię pracę z ludźmi i opieram ją na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jeśli moje wartości są również dla Ciebie ważne, zapraszam Cię do współpracy – nie warto odkładać marzeń na później.

e-mail:  

Tel 791755929

Instagram: @anzafoto

Facebook Anzhelika Zakharevych

 

Moje zdjęcia dotyczą miłości, szczęścia, piękna . O ważnym momencie, niezapomnianym wydarzeniu, zmianach. Historie rodzinne są najważniejsze. Wszystko, czego potrzeba na moich sesjach zdjęciowych, to być sobą. A ja robię zdjęcia, które chcą pokazać każdemu.

Instagram: katerina.bardo

Facebook: Fotograf Gdańsk Sopot Katerina Bardo

 

♡ Witajcie w moim czułym zakątku! Fotografuję z uważnością Wasze relacje i uczucia, podczas beztroskiej zabawy, z nutką szaleństwa, najlepiej blisko natury… Zabieram Was w znane i mniej znane miejsca w Trójmieście, nadgryzione zębem czasu dzielnice, łąki kwietne, do lasu czy nad morze…  Tam, gdzie lubicie i będziecie czuć się swobodnie.

☽ Do zobaczenia o zachodzie słońca!  Monika ☽

Instagram @mohejka

Facebook Monika Hejger fotograf

Mam na imię Waleria. Jestem bardzo towarzyską uśmiechniętą osobą. Na moich sesjach zawsze jest luźna atmosfera, bez sztywnego pozowania, ale raczej z bieganiem, skakaniem i zabawą, co doskonale sprawdza się na sesjach z dziećmi. Stawiam na żywe emocjonalne zdjęcia, które będą przez lata cieszyć i wzruszać Ciebie i twoich bliskich.

Instagram: @lera.airapetsian

Facebook: Lera Airapetsian

 

Cześć! Nazywam się Katerina Mitina, zajmuję się fotografią od ponad 15 lat. Mieszkam w Gdańsku, pochodzę z Białorusi. Mam wyższe wykształcenie pedagogiczne i artystyczne, interesowałam się projektowaniem, pracowałam w szkole. Ale to w fotografii udało mi się połączyć wszystkie moje umiejętności, aby nieść ludziom radość i pożytek. Praca ze mną jest łatwa, znajdę podejście do każdego! Powstałe zdjęcia zachwycą Ciebie i Twoich bliskich przez wiele lat!

571 095 950

Instagram: @mitina.katerina

Facebook: mitina.katerina.by

Filia
Data wydarzenia