Z pomorską genealogią na Ty (4)

Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne oraz Pracownia Regionalna zapraszają na konsultacje poświęcone genealogii.

Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne (PTG) oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku ponownie zapraszają osoby poszukujące informacji o swoich przodkach i innych osobach żyjących w naszym regionie w dalszej przeszłości do udziału w indywidualnych konsultacjach, które odbędą się w Pracowni Regionalnej wojewódzkiej biblioteki w czwartek 22 czerwca br.

 

Zapisy prowadzone są poprzez poniższy formularz. Termin zgłaszania się na wskazane w formularzu godziny upływa 16 czerwca br. Osoby, które najpierw się zapiszą, a potem z różnych przyczyn nie będą mogły w bibliotece się pojawić, proszone są o poinformowanie organizatora o swojej nieobecności (e-mail: ; tel. 058 301 48 11, w. 213, 210). Ich miejsce zajmą oczekujący na liście rezerwowej. O wynikach naboru poinformujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie. W kolejnych miesiącach – poza wakacjami – konsultacje również będą się odbywać.

Spotkania  prowadzone przez członków PTG potrwają od godz. 14.30 do godz. 17.30 w Pracowni Regionalnej przy Targu Rakowym w Gdańsku (II piętro, p. 223). Przewidziane jest przyjęcie sześciu osób. Jedna konsultacja potrwa nie więcej niż godzinę. Mile widziane będą własne laptopy. Jednocześnie pragniemy poinformować o awarii windy w bibliotece.

Korzystający podczas konsultacji z zasobów Pracowni Regionalnej, która posiada bogaty – w tym genealogiczny – księgozbiór, powinni posiadać kartę biblioteczną – Metropolitalną Kartę do Kultury (lub Gdańską Kartę Mieszkańca z aktywowanym pakietem bibliotecznym). Metropolitalną Kartę do Kultury można otrzymać dopełniając formalności na parterze budynku biblioteki.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Filia Pracownia Regionalna
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
14.30 - 17.30
Rozłożone, czarno-białe zdjęcia - portrety osób z końca XIX w.