Zimowe przedstawienie Teatru Blaszany Bębenek

1 grudnia 2023 zapraszamy najmłodszych do Filii Naukowej na zimowy spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdki”.

Wstęp wolny

Dwójka elfów na polecenie świętego Mikołaja wyrusza do lasu, aby odnaleźć gwiazdkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię, a bez której nie mogą odbyć się Święta Bożego Narodzenia. Okazuję się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliża widzom czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób oraz że od prezentów ważniejszy jest klimat świąt i możliwość wspólnego spędzania czasu.

 

 

„Teatr Blaszany Bębenek to grupa pasjonatów i profesjonalistów, mających wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia imprez dla dzieci. Różnorodny repertuar zawiera m.in. przedstawienia autorskie, spektakle teatralne, animacje, a wszystko okraszone muzyką i śpiewem na żywo. W naszych przedstawieniach dzieci mogą brać czynny udział.” – tak twórcy piszą o sobie na swojej stronie internetowej.

 

 

Wydarzenie sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie. 

 

 

 

Filia Naukowa
ul. Obrońców Wybrzeża 2
Gdańsk Przymorze

Filia Filia Naukowa
Data wydarzeniaGodzina wydarzenia
17:00