Komunikacja w zespole

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Komunikacja w zespole„, które poprowadzi Marcin Karwowski. Szkolenie to jest dedykowane osobom, które chcą usprawnić komunikację w zespole i zwiększyć efektywność współpracy. Jeśli chcesz efektywniej nawiązywać relacje ze współpracownikami, zrozumieć, z czego wynikają problemy komunikacyjne i jak im przeciwdziałać – ten warsztat jest dla Ciebie!

Termin: 5 grudnia 2019 r. (czwartek), godz. 10.00-16.00

Miejsce: Sala szkoleniowa American Corner WiMBP, Targ Rakowy 5/6, Gdańsk

Prowadzący:
Marcin Karwowski– doktor nauk humanistycznych w dziedzinie bibliologii i informatologii, dyplomowany infobroker, coach i trener. Członek Stowarzyszenia MENSA Polska. Jego zainteresowania naukowo-zawodowe oscylują wokół zarządzania zasobami ludzkimi, metod pracy edukacyjnej i rozwojowej, a także badania i zarządzania jakością. Ma doświadczenie także jako menedżer, HR Business Partner, animator kultury i wychowawca młodzieżowy. Prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu zarządzania personelem, rekrutacji, wyszukiwań personalnych, cyberbezpieczeństwa czy kompetencji miękkich.

W celu zapisania się na szkolenie, proszę o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxEkjxR5cwgukK6ThNVRq0FGj5BvfDXOWj8ee0NsLtXhKGkA/viewform

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
O zakwalifikowaniu się poinformujemy Państwa e-mailowo.

 

Komunikacja w zespole -5.12