Mindfulness

Biblioteka pod Kotem i Myszą zaprasza na warsztaty o Mindfulness z Panią Magdaleną Tyburą (https://uwaznoscnacodzien.pl/)

 

9 lutego 2024  (piątek) godz. 17:00

 

Obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona):
O prowadzącej:
Nazywam się Magdalena Tybura. Z upodobań jestem humanistką, ukończyłam Skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a z pasji jestem trenerką uważności z certyfikatami nauczycielskimi kilkutygodniowych kursów:

 

W ramach kilkuletniej własnej ścieżki rozwoju przeszłam przez wszystkie etapy szkolenia przy Mindfulness Association UK – kurs Mindfulness MBLC, kurs Współczucia CBLC, kurs Insight oraz Wisdom. Posiadam także certyfikat trenera Familylab Polska (pedagogika Jespera Juula) i prowadzę seminaria inspirujące dla rodziców.

 

Wierzę, że Mindfulness (pol. uważność) to sposób i sztuka życia, a nie jednorazowy epizod łagodzenia bolesnych jego przejawów. Dzięki regularnej praktyce uważności, rozwijam umiejętność świadomego życia, kultywuję takie wartości, jak miłujące współczucie czy życzliwość, pogłębiając własne poczucie szczęścia, stabilności, sprawczości, spokoju, kontaktu z samą sobą i otaczającym mnie światem. Najciekawsze i najcenniejsze podróże, jakie odbywam, to uważne wędrówki w głąb siebie, które pozwalają najpełniej rozwijać mój potencjał i żyć w zgodzie ze sobą i harmonii z innymi.

Filia Biblioteka pod Kotem i Myszą
Data wydarzenia Godzina wydarzenia
17:00